Referencie

Čo hovoria klienti 🙂

Som veľmi rád, že som sa rozhodol dať svoju kampaň do rúk odborníka. Som rád, že peniaze investované do AdWords prinášajú svoje ovocie.“ Pán Leitner, Fasadne.sk

S Romanom Plencnerom spolupracujem už dlhú dobu, nepoznáme sa osobne, nikdy sme sa nevideli, nestretli, avšak zásadným spôsobom ovplyvňuje moje podnikanie v e-commerce a verím, že ešte aj dlho bude. Slušný človek so skúsenosťami z marketingu, ktorý všetko zrozumiteľne vysvetlí a hlavne posunie váš web do cesty používateľom internetu.“ Pán Mala, Dimico Investment, s.r.o.

Sme veľmi vďační, že sme pri hľadaní odborníka na Google Adwords narazili práve na Romana Plencnera. Jeho práca, kreatívny prístup, logické myslenie, mnohoročné odborné skúsenosti a ochota vždy pomôcť sú pre nás nenahraditeľné. Ďakujeme za množstvo výborných nápadov a váš prístup.“ Pani Farská, E-Kvety.eu.

Rýchla, bezprostredná komunikácia a ochota pomôcť! Vrátili sme sa aj po vyskúšaní konkurencie, s ktorou sme však neboli spokojní 🙂 a p. Plencner nás ochotne prijal naspäť. Ďakujeme za milú spoluprácu, ktorá nám priniesla výsledky.“ Pani Pagáčová, Wafee.sk.

AntiAgentúra nie je agentúra

Aj preto sa snažíme viac 🙂

Máte záujem?