Referencie

Čo hovoria klienti 🙂

S Romanom Plencnerom spolupracujeme v oblasti Google Adwords už dlhšiu dobu. S jeho prácou sme veľmi spokojní. Oceňujeme predovšetkým jeho promptné reakcie na naše požiadavky ako aj cenné rady na základe jeho skúseností, a to nielen z oblasti Google Adwords.“ Pán Ďurák, Sedooz.sk

Som veľmi rád, že som sa rozhodol dať svoju kampaň do rúk odborníka. Som rád, že peniaze investované do AdWords prinášajú svoje ovocie.“ Pán Leitner, Fasadne.sk

Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť s Vašimi službami a s prístupom ku práci.“ Ing. Bretz, Refal.sk.

Sme veľmi vďační, že sme pri hľadaní odborníka na Google Adwords narazili práve na Romana Plencnera. Jeho práca, kreatívny prístup, logické myslenie, mnohoročné odborné skúsenosti a ochota vždy pomôcť sú pre nás nenahraditeľné. Ďakujeme za množstvo výborných nápadov a váš prístup.“ Pani Farská, E-Kvety.eu.

Rýchla, bezprostredná komunikácia a ochota pomôcť! Vrátili sme sa aj po vyskúšaní konkurencie, s ktorou sme však neboli spokojní 🙂 a p. Plencner nás ochotne prijal naspäť. Ďakujeme za milú spoluprácu, ktorá nám priniesla výsledky.“ Pani Pagáčová, Wafee.sk.

Som rád, že som moje kampane na Google adwords dal do rúk pánovi Plencnerovi. Pracuje rýchlo, je spoľahlivý a veľmi ústretový. Ale hlavne vie čo robiť, aby bola kampaň úspešná a efektívna.“ Pán Szabadszállási, HumanCenter.sk.

AntiAgentúra nie je agentúra

Aj preto sa snažíme viac 🙂

Máte záujem?